افتخارات

 • ISO 9001
  ISO 9001
 • ISO 14001
  ISO 14001
 • OHSAS 18001
  OHSAS 18001
 • ISO 50001
  ISO 50001
 • نشان CE اتحادیه اروپا
  نشان CE اتحادیه اروپا
 • نشان استاندارد ایران
  نشان استاندارد ایران
 • استاندارد فدراسیون روسیه GOST
  استاندارد فدراسیون روسیه
 • حمایت از حقوق مصرف کننده
  حمایت از حقوق مصرف کننده
 • نشان زرین اجلاس توسعه کیفیت
  نشان زرین توسعه کیفیت
 • جایزه تعالی سازمانی EFQM
  جایزه تعالی سازمانی EFQM
 • جایزه مدیریت انرژی
  جایزه مدیریت انرژی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک 1

تلفن: 02188174087

فکس: 02188174081

پست الکترونیک: pgcement@pgcement.ir

آدرس کارخانه: گلستان، گالیکش، کیلومتر 5 جاده مشهد، دوراهی کلاله

تلفن 01735808410

فکس 01735808463

در نخستین همایش تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان گلستان و با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف ‏کنندگان و تولیدکنندگان کشور و نماینده ولی فقیه در استان، از ۲۱ واحد تولیدی، خدماتی، صنایع دستی، گردشگری و صنفی گلستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، از آذر تا دی‌ ماه سال گذشته در چندین مرحله فراخوان نخستین همایش تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان گلستان منتشر، و در این مدت ۲۲۶ واحد تولیدی، خدماتی، صنایع دستی، گردشگری و صنفی استان درخواست خود را به دبیرخانه همایش ارسال کردند و پس از بررسی های کمیته فنی۲۱ واحد تولیدی، صنفی، صنعتی و گردشگری به عنوان برترین های این همایش انتخاب شدند.

در راستای این خود اظهاری ۸۸ واحد تولیدی صنعتی، ۱۷ واحد خدماتی، ۱۴ واحد توزیعی، ۲۳ واحد تولیدی در بخش صنایع دستی و۸۴ واحد صنفی خرد در دو کمیته فنی و پیشتیبانی این همایش مورد ارزیابی قرار گرفتند. پس از چندین مرحله ارزیابی سختگیرانه با حضور نمایندگان هشت دستگاه حاکمیتی و غیرحاکمیتی استان و بر طبق دستورالعمل های ارسالی از سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور، در نهایت ۲۱ واحد به مرحله نهایی راه پیدا کردند. هدف کلی از برگزاری این همایش و اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان، گسترش و نهادینه کردن فرهنگ رعایت حقوق مصرف کنندگان است.

ایجاد، تثبیت و نهادینه کردن ساختار رقابتی سالم و تشویق فعالیت های بنگاه های اقتصادی در راستای حمایت موثر از حقوق مصرف کنندگان از دیگر اهداف این همایش است. افزایش انگیزه و حساسیت در تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات استان برای رعایت بیشتر حقوق مصرف کنندگان از طریق فعالیت های فرهنگی و تشویقی، افزایش رقابت سازنده تولیدکنندگان برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت برتر، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع و ارائه مطلوب خدمات قبل، حین و پس از فروش کالا در سایر استان های کشور و ترغیب بنگاه های اقتصادی در جهت ارائه کالا و خدمات با علامت استاندارد از اهداف مورد انتطار از تولیدکنندگان بوده است. ارتقای استاندارد در نظام تولید و توزیع و افزایش تولید به واسطه افزایش تقاضا از سوی مردم در راستای تولید کالای کیفی و به تبع آن شکوفایی اقتصادی منطقه و افزایش اشتغالزایی و کاهش بیکاری از دیگر اهداف مورد انتظار از تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان است. کیفیت بیشتر، قیمت و توزیع مناسب و پاسخگویی به مشتریان و مصرف کنندگان از مهم ترین مشخصه واحدهای برتر تولیدی و صنفی حامی حقوق مصرف کنندگان است. انتخاب این واحدها سبب می شود که در جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان و با هدف رضایت بیشتر مشتری همچون گذشته گام بردارند.

در این مراسم جناب آقای مهندس رئیسی مدیریت محترم عامل شرکت سیمان پیوند گلستان  تندیس خود را از دست مسئولین دریافت نمودند.

ارتباط مستقیم با مدیرعامل
سید عباس حسینی

سید عباس حسینی

مدیرعامل

ارسال پیام ارســـال پیــام ملاقات با مدیر کارخانه درخواست ملاقات
ارتباط مستقیم با مدیریت
منوچهر فرهادی

مهندس فرهادی

مدیر کارخانه

ارسال پیام ارســـال پیــام ملاقات با مدیر کارخانه درخواست ملاقات

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سیمان پیوند گلستان می باشد.