به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان پیوند گلستان، صبح یکشنبه 20 بهمن، 106 پروژه عمرانی و اقتصادی شهرستان گالیکش بطور متمرکز افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم که با حضور عبدالرضا چراغعلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان، و در محل کارخانه سیمان پیوند گلستان برگزار شد علی اصغر میرزایی، فرماندار شهرستان گالیکش، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، گزارشی از پروژه های در دست افتتاح و کلنگ ­زنی شهرستان را ارائه نمود و ضمن مقایسه خدمات انجام شده پس از انقلاب اسلامی با قبل از آن، پیشرفت کشور در زمینه­ های گوناگون را لطف الهی و از برکات انقلاب اسلامی برشمرد. وی در ادامه جهت استقرار ادارات باقیمانده در شهرستان گالیکش از معاون استاندار درخواست نمود تا این کار سرعت بیشتری بگیرد. علی اصغر میرزایی از مسئولین استانی و کشوری خواست تا با همکاری و همدلی بیشتر مشکلاتی که در زمینه­ ی تولید از جمله قطع گاز صنایع وجود دارد را مرتفع نمایند تا بتوانیم شاهد شکوفایی بیش از پیش انقلاب اسلامی باشیم.

در ادامه حجت ­الاسلام دلبری، امام جمعه شهرستان گالیکش، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، گفت: یکی از نعمت­هایی که خداوند به ما داده است ایام الله دهه فجر میباشد و باید قدر این نعمت بزرگ را بدانیم. ایام الله روزی است که خداوند قدرت خود را به همه مخلوقات نشان داده است و دهه فجر یکی از آنهاست. یکی دیگر از روزهایی که رهبر معظم انقلاب نیز آن را ایام الله برشمردند روزی بود که عین الاسد توسط سربازان سپاه پاسداران موشک باران شد.

در پایان عبدالرضا چراغعلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان، ضمن تقدیر و تشکر از مردم شهرستان گالیکش که از پیشروان انقلاب بودند با تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت نام و یاد امام (ره) و شهید سپهبد سلیمانی گفت: ما در کشور در نهایت تحریم و فشار ناجوانمردانه هستیم و این دسیسه ها علاوه بر موضوع نفت و تحریم، لشکر­کشی به کشورهای جنوبی  ایران عزیزمان است و این اتفاقات تا شهادت سردار سلیمانی عزیز ادامه داشت.

چراغعلی در ادامه ضمن تاکید بر وحدت مردم و اقوام گفت: پیوستگی و باهم بودن که فصل مشترک همه ما ایرانی ها است را حفظ کنیم و این وحدت را در راهپیمایی ۲۲ بهمن و دوم اسفند ماه دوباره به تبلور برسانیم.

رئیس ستاد انتخابات استان در ادامه گفت: عوامل اجرایی و در راس آنها نمایندگان محترم فرماندار با تمام قوا برای پاسداری از اعتماد مردم کمر همت را بسته اند و امیدواریم در پیشگاه خداوند و مردم شریف سربلند باشیم.

وی در ادامه با اشاره به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری به سال رونق تولید مزین شده است از صنعتگران خواست تا با برنامه­ ریزی صحیح از بیکار شدن کارگران پیشگیری نمایند.

روابط عمومی شرکت سیمان پیوند گلستان

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سیمان پیوند گلستان می باشد.