به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان پیوند گلستان به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، علی امیدی، دبیر ستاد کمک‌های بنیاد مستضعفان در حوادث طبیعی آخرین اقلام اهدایی صنایع معدنی کاوه پارس به مناطق سیل زده در ۵ استان خوزستان، لرستان، مازندران، گلستان و ایلام را اعلام کرد.
 
امیدی تاکید کرد کمک‌های انجام شده در این دوره از سوی هلدینگ صنایع معدنی کاوه پارس و توسط کارخانه‌های سیمان ایلام، سیمان کاوه اروند، سیمان نهاوند و شرکت سیمان پیوند گلستان در استان‌های محل استفرار این کارخانه‌ها اهدا شده است.

دبیر ستاد کمک‌های بنیاد مستضعفان با اشاره به اقلام اهدایی هدلینگ صنایع معدنی کاوه پارس گفت: تا تاریخ 98.04.16 شرکت سیمان پیوند گلستان ۳۴۸۹ تن سیمان، ۵۰۰ تخته پاکت جامبو را به استان گلستان و ۲۴۴۰ تن سیمان نیز به استان مازندران اهدا کرده است و همچنین ۲ بیل مکانیکی، ۲ خودرو پیکاپ و ۳ دستگاه لودر جهت خدمت رسانی به استان گلستان ارسال نموده است.

امیدی در ادامه افزود: کارخانه سیمان نهاوند ۸۵۰۵ تن سیمان به استان خوزستان و ۵۱۶۰ تن سیمان به استان لرستان اهدا کرده و کارخانه فولاد کاوه اروند نیز ۲ دستگاه کمپرسی و یک دستگاه لودر به استان خوزستان جهت خدمت رسانی ارسال کرده است.

علی امیدی در پایان مجموع سیمان اهدایی توسط این ۴ کارخانه را ۱۳۱۷۸ تن اعلام کرد و افزود: شرکت سیمان ایلام ۲۸۸۱ تن سیمان به استان لرستان و ۱۵۰۷ تن سیمان نیز به استان ایلام اختصاص داده است.
 
روابط عمومی شرکت سیمان پیوند گلستان 
 
 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سیمان پیوند گلستان می باشد.