بازدید جناب آقای مهندس مجید پور مدیریت محترم عامل سیمان تهران و جناب دکتر آیت اللهی ریاست محترم هیئت مدیره سیمان تهران به همراه جناب آقای مهندس توکل و جناب آقای مهندس پاک ایمان از سیمان پیوند گلستان :

این بازدید که روز چهارشنبه مورخه 30/01/96 صورت گرفت ، جناب آقای مهندس مجید پور و هیئت همراه از خط تولید کارخانه بازدید میدانی به عمل آوردند . در طی این بازدید که از همه واحدهای تولید صورت گرفت ، در هر قسمت مسئولین امر به ذکر توضیحات و اقدامات انجام شده پرداختند . این بازدید ابتدا از واحد سنگ شکن کارخانه شروع و به ترتیب درسیلوهای چهارگانه ، آسیاب مواد ، سیکلونهای پخت ، کوره ، ریجکت ، آسیاب سیمان و بارگیرخانه ادامه یافت .

پس از بازدید میدانی ، ایشان به همراه هیئت همراه ، در جلسه ای با مدیرعامل شرکت سیمان پیوند گلستان جناب آقای مهندس رئیسی و جناب آقای مهندس فرهادی مدیریت کارخانه و دیگر مدیران و برخی سرپرستان شرکت نمودند .

در این جلسه که ابتدا با خوشامد گویی جناب مهندس رئیسی همراه بود ، ایشان ضمن تقدیر و تشکر از جناب دکتر آیت اللهی و جناب مهندس مجید پور و هیئت همراه و حضور ایشان در محل کارخانه ، به تشریح برخی موارد از وضعیت کارخانه پرداختند .

افزایش قیمت و پیشرو بودن سیمان پیوند در این زمینه ، توسعه مرکز تحقیق و توسعه ، تولید سیمان مرکب و سیمان مقاوم در برابر سرما ، اضافه کردن هوای سرد به بک هوس جهت کاربرد کیسه های کمتر در این سیستم و مواردی از این قبیل محور سخنان ایشان به شمار می رفت .

سپس جناب آقای مهندس فرهادی مدیریت کارخانه به تشریح کارکرد برخی سیستمها و خلاقیتها و ابداعات انجام گرفته در کارخانه پرداختند . ایشان به عنوان مثال از نصب سیستم جامبو فله به ظرفیت 900 تن در روز پرداختند که توسط پرسنل داخلی ساخته شده و با صرف هزینه های پایین ، بهره وری بالایی را داشته است .

جناب آقای دکتر حاج علی معاونت بازرگانی شرکت سیمان پیوند نیز به عنوان سخنران بعدی ضمن تقدیر و تمجید از واحدهای تولید کارخانه با اشاره به وضعیت فعلی فروش سیمان در کشور اذعان داشت ، کارخانه های سیمان  باید از تولید محور به بازرگانی محور تبدیل شوند و شرکتها زمانی ضمانت بقا پیدا می کنند که هم با ظرفیت خود کلینکر تولید کنند و هم اینکه کلینکری روی زمین ( دپو ) نداشته باشند .

در ادامه همه مدیران یک به یک حوزه فعالیت خود را تشریح نمودند و جناب آقای مهندس مجید پور از تلاش و زحمات همه مدیران و پرسنل و بویژه از برنامه های راهبردی جناب آقای مهندس رئیسی تقدیر و تمجید نمودند و با اشاره به اهمیت جایگاه مسئولیتی هر یک از مدیران اذعان داشتند که همه با سعی نمایند تا درصد خطای خود را پایین آورند که چه بسا هر یک از خطاهای آنان ممکن است چه آسیب های مهلکی را به شرکت متحمل نماید . ایشان در ادامه بیان داشتند که اینجانب دیدگاه مثبت و قوی نسبت به مجموعه سیمان پیوند دارم  و از گزارشات ارائه شده ، تلاش و زحمات و مدیریت مدبرانه شرکت سیمان پیوند علارغم اعتقاد قبلی ، برای اینجانب محرز گردید و همه اینها نشانگر وجود یک اراده قوی مدیریتی در این کارخانه می باشد . ایشان خاطر نشان نمودند ، همانطوریکه در تولید دارای ارزش افزوده هستیم ، باید در قسمت فروش نیز دارای برنامه ریزی درست باشیم و دپارتمان آن را هر چه بیشتر تقویت نماییم .

جناب دکتر آیت اللهی نیز به عنوان ارشد ترین سخنران جلسه در سخنان خود از اهتمام هرچه بیشتر به حوزه تبلیغات سخن گفت و خاطر نشان کرد ، با شرکت در همایشها و سمینارها باید برتریها و نقاط قوت محصول خود را به دیگران معرفی و انتقال دهیم تا بتوانیم به عنوان یک ارزش و توانمندی از آن برای جذب بازارهای فروش استفاده نماییم .

این جلسه که در دو بخش برگزار گردید در ساعت هفده به پایان رسید .

  

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سیمان پیوند گلستان می باشد.