به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان پیوند گلستان به نقل از تامین، اداره ‌کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی در نظر دارد در راستای توجه به شعار سال، "رونق تولید"، و با هدف ارج نهادن به زحمات و تلاش‌های نیروهای مولد و کارگران عزیز در بخش های مختلف تولیدی، صنعتی، کشاورزی، خدماتی و... و نقش بی بدیل آنان در تعالی و شکوفایی اقتصاد کشور سومین دوره مسابقه عکس سلفی با عنوان "من و کارم" و با شعار "من کارم را دوست دارم" را برای عموم علاقه مندان برگزار کند.

موضوع این جشنواره عکس من و کارم با شعار "من کارم را دوست دارم" است و جامعه هدف این جشنواره تمامی اقشار جامعه در سطوح مختلف سنی، تحصیلی و... هستند که در یکی از واحدهای صنعتی، تولیدی و صنفی، رانندگان، قالیبافان، صیادان، کارگران ساختمانی، رفتگران، نیروهای خدماتی شرکت ها و سازمان ها و... مشغول کارهستند.

علاقه مندان به شرکت در سومین جشنواره عکس سلفی کارگری موارد زیر را مورد توجه قرار دهند:
- عکس ها باید سلفی( خویش انداز) و توسط گوشی همراه گرفته شده باشد.
- عکس‌هایی که با استفاده از مونوپاد، گرفته شده باشد هم، به عنوان عکس سلفی پذیرفته خواهد شد.
مقررات شرکت در جشنواره:
١- هر عکاس می‌تواند ٣ قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، نشانی پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس،نوع و مدل گوشی را، به آدرس پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نماید.
٢- عکس‌ها باید در محل کار و یا دارای نشانه‌هایی از کار مانند لباس کار، ابزار کار و... ‌باشند.
٣- پردازش تصاویر در حد تصحیح رنگ و کادر لازم است تا جائیکه خدشه‌ای به اصل عکس وارد نکند.
٤- عکسهای منتخب جهت استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی، انتشاراتی و اطلاع رسانی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است.
٥- رای هیات داوران قطعی و اعتراضی به آن پذیرفته نیست.
٦-. به عکس‌های ارسالی بیش از ٣ قطعه و فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
٧- ارسال اثر و شرکت در جشنواره به منزله اعلام مالکیت معنوی عکسهاست. در صورت اثبات خلاف این، عکس حذف می‌شود و عواقب حقوقی آن به عهده ارسال کننده اثر است.
٨- شرکت در جشنواره به معنی پذیرش مقررات این فراخوان است.
٩- تصمیم گیری درباره مسایل پیش بینی نشده جشنواره بر عهده برگزارکننده خواهد بود.
خاطرنشان می سازد، متقاضیان شرکت در سومین جشنواره عکس سلفی کارگری می توانند از 16 اردیبهشت تا پایان خرداد سال 98 آثار خود را به آدرس اینترنتی مذکور ارسال کنند. اختتامیه این جشنواره در هفته تامین اجتماعی سالجاری( 19 تا25 تیر) برگزارمی شود.
به عکس اول: لوح تقدیر، تندیس جشنواره و 2میلیون تومان، به عکس دوم: لوح تقدیر و 1.5 میلیون تومان وبه عکس سوم: لوح تقدیر و 1 میلیون تومان تعلق می گیرد.به 10 عکس برتر2 میلیون ریال پرداخت می شود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید به پایگاه اطلاع رسانی تامین به نشانی اینترنتی www.tamin.ir مراجعه و یا با شماره زیر تماس حاصل کنید.
تلفن: 64503152 - 64503176 -021
نشانی الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
نشانی دبیرخانه: تهران، خیابان آزادی، سازمان تامین اجتماعی، ساختمان شهید معیری، طبقه اول،اداره کل روابط عمومی

 

روابط عمومی شرکت سیمان پیوند گلستان

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سیمان پیوند گلستان می باشد.