به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان پیوند گلستان، با توجه به آغاز هفته درختکاری، این شرکت، در راستای تحقق اهداف زیست محیطی خود و حفظ و توسعه عرصه های طبیعی در منطقه، روز چهارشنبه 97.12.15 اقدام به غرص نهال در فضای کارخانه نمود.

در این مراسم ابتدا امام جمعه محترم گالیکش با بیان این‌که در اسلام بر حفظ و نگهداری درختان تاکید بسیار شده از اهمیت درخت و درختکاری مواردی را ذکر نمودند و فرمودند باید فرهنگ حفظ و نگهداری از طبیعت را به فرزندان خود نیز بیاموزیم و در جهت توسعه مناطق سرسبز و جنگلی همت خود را به کار برده تا از منافع آن استفاده کنیم.

در این مراسم امام جمعه شهرستان گالیکش، امام جمعه موقت شهرستان مینودشت، شهردار گالیکش، رییس شورای استان گلستان، مسئولین و پرسنل ادارات منابع طبیعی، محیط زیست، هلال احمر، اوقاف، صنعت، معدن و تجارت، کار و امور اجتماعی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بنیاد مسکن و جناب مهندس فرهادی، مدیر محترم کارخانه، بعنوان نماینده رسمی شرکت حضور داشتند.

لازم بذکر است شرکت سیمان پیوند گلستان تا کنون 6 هکتار از فضای داخل کارخانه و 284 هکتار از عرصه های طبیعی شهرستان را به زیر کاشت انواع درختان برده است.

روابط عمومی شرکت سیمان پیوند گلستان

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سیمان پیوند گلستان می باشد.